Čo je IQdomu.sk a prečo je dobré zapojiť sa?

 

Test IQdomu.sk vám pomôže objektívne zhodnotiť vaše bývanie, a to v paralele s ľudským IQ. To, či bývate „inteligentne“, totiž do veľkej miery ovplyvňuje vaše domáce pohodlie, zdravie, rodinný rozpočet aj životné prostredie.

Výsledkom testu je inteligenčný kvocient, ktorý pomôže identifikovať slabšie miesta vášho bývania. Súčasťou certifikátu, ktorý vo finále získate, budú aj rady, tipy a triky, ako môžete inteligenciu vášho domova zvýšiť.

Prieskum IQdomu.sk zastrešujú spoločnosti Isover a Rigips. Isover sa špecializuje na izolačné materiály, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri zatepľovaní a dosahovaní energetickej úspornosti budov. Spoločnosť Rigips je expertom v sadrokartónových systémoch, omietkach, stierkach a kazetových stropných systémoch. Obe spoločnosti realizujú na Slovensku a vo svete množstvo výskumných projektov, ktoré hodnotia kvalitu bývania. Prieskum IQdomu.sk využíva práve poznatky špecialistov oboch firiem.

Zaujíma vás, ako bývajú Slováci? V sekcii VÝSLEDKY nájdete video, prezentáciu a iné zaujímavé fakty a zistenia z prieskumu IQdomu.sk.